هوشمند سازي كامپيوتر لوازم جانبي پرينتر و كپي
در راستای هوشمند سازی مدارس در عصر ارتباطات و تکنولوژی و در جهت هم راستا شدن با آن که امری است بدیهی و بدون کنترل ، ما یک محصول کاملا متفاوت ، جذاب و پیشرفته را به شما عزیزان معرفی می کنیم . چرا که اعتقاد داریم ایرانی شایسته بهترین ها است .
در ابتدا باید متذکر شود این محصول در کشور انگلستان طراحی و تولید گردیده و به جز کلیه مراکز آموزشی ، صنعتی و نظامی کشور انگلستان در کشورهای امریکا ، کانادا ، کشورهای حوضه خلیج فارس ، خاورمیانه ، آسیای میانه و خیلی از کشورهای پیشرفته و در حال پیشرفت مورد استفاده قرار گرفته و بخوبی امتحان خود را در زمینه آموزش پس داده است .
نام این محصول تخته وایت برد هوشمند پرومتین است که مدل پیشرفته تخته وایت بردهای اسمارت برد و پانا برد و ... است که این محصول به همراه نرم افزار منحصربه فرد خود تحولی بزرگ را در زمینه لوازم کمک آموزشی ایجاد کرده است . نام این نرم افزارجادویی اکتیواینسپایر است که می توان تمامی مطالب درسی در تمام دوره های آموزشی را تحت این نرم افزار درآورد. برای تولید اکتیو برد از به روزترین تکنولوژی جهان (( حسگرهای الکترومغناطیسی )) استفاده شده است که باعث می شود بالاترین سرعت ردیابی و مقاوم ترین رویه در برابر آسیب های فیزیکی در اختیار پرومتین باشد . اکتیو برد با قلم انحصاری خود با نام اکتیو پن که دقیقا شبیه ماوس عمل می کند همراه شده است . قلمی که مجهزبه دکمه سمت راست ماوس و قابلیت هاور است که با استفاده از آن محیط دسکتاب کامپیوتر دقیقا شبیه سازی شده است . نرم افزار انحصاری شرکت پرومتین نیز که با نام اکتیواینسپایر است با قابلیت های منحصربه فرد کاملا با نیازهای آموزگاران و دانش آموزان هماهنگ شده است چرا که طراحی آن توسط متخصصانی صورت گرفته که خود پیشتر آموزگار بوده اند . مطالب فوق فقط بخش کوچکی از قابلیتهای منحصر به فرد این محصول بود . 

اطلاعيه ها
اخبار
7 تيرماه 1390
اولين دوره همايش تجليل از جوانان برتر و نخبه نصيرشهر برگزار خواهد شد.
معاونت عمراني استانداري تهران روز شنبه از پروژه اتصال ورودي جديد فردوسيه به بلوار اميركبير شهريار بازديد نمود.


كپي رايت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت يكتا مهر البرز مي باشد.
درباره ما

شرکت ماشين هاي اداري يکتا مهر البرز به شماره ثبت 22537 نماينده رسمي فروش و خدمات پس از فروش شرکت بدرالکتريک و شرکت بهينه سرويس ايرانيان (بدر سرويس) به عنوان نماينده انحصاري محصولات توشيبا در ايران در استان البرز با تکيه بر بيش از پنج سال تجربه کاري متخصصان دوره ديده و کارآزموده که قبلا خود از متخصصان فني و کارکشته شرکت بهينه سرويس بوده اند با عنايت بر الطاف پروردگار و همراهي مديران شرکت آمادگي خود را در زمينه فعاليت ها و سرويس دهي هاي ذيل  اعلام مي دارد :

  1. فروش و خدمات پس از فروش کليه دستگاههاي فتوکپي- پرينتر - فکس - اسکنر
  2. فروش و خدمات پس از فروش لوازم کمک آموزشي اعم از انواع ديتا پرژکتور، پرده هاي نمايش ، تخته وايت بردهاي هوشمند، کيتهاي هوشمند و DISPLAY هاي صنعتي
  3. فروش انواع کامپيوترهاي PC (خانگي) و نوت بوک
  4. مجري طرح هوشمند سازي مدارس اعم از نرم افزار و سخت افزار (با مجوز رسمي از اداره کل آموزش و پرورش)
راه هاي ارتباط با ما
تلفن: 32220393-026
تلفکس: 32220386-026
طراحی سایت در كرج و بهینه سازی سایت توسط سارگون